İstanbul And. Yak - Şube Haberleri

SİEMENS İŞYERİ ZİYARETİ
SİEMENS İŞYERİ ZİYARETİ

Şubemize bağlı Siemens İşyeri Orta Gerilim Fabrikası Alçak Gerilim Pano bölümünde çalışan üyelerimizi ziyaret eden Şube Başkanımız Serkan Gül, düzenlemiş oldukları kahvaltı organizasyonuna katılarak kendilerine eşlik etti.

Haberi Oku
ALARKO İŞYERİ ZİYARETİ
ALARKO İŞYERİ ZİYARETİ

Şube Başkanımız Serkan Gül, Şubemizin yetkili olduğu Alarko Carrıer San. ve Tic. A.Ş. işyeri 07:45 - 17:15 vardiyasında çalışan üyelerimizi ziyaret ederek öğle yemeğinde kendilerine eşlik etti. Başkan Gül; sonrasında üyelerimizi çalışma alanlarında ziyaret etti.

Haberi Oku
OMEGA MOTOR DİRENİŞİ BÜYÜYOR
OMEGA MOTOR DİRENİŞİ BÜYÜYOR

Dudullu Organize Sanayisinde Metal iş kolunda faaliyet gösteren Omega Motor Sanayi A.Ş. çalışanları Anayasal haklarını kullanarak Sendikamız Türk Metal’ e üye olmuşlardır. Sırf Anayasal Haklarını kullandıkları için bu süreçte sendikamıza üye olan emekçi kardeşlerimizin işine son verilmiştir. Yapılan kanunsuz muameleye karşı günlerdir sürdürdüğümüz eylemler bugünde sürdü.

Haberi Oku
AKIM METAL İŞYERİ ZİYARETİ
AKIM METAL İŞYERİ ZİYARETİ

Şube Başkanımız Serkan GÜL Şubemize bağlı Akım Metal Sanayi ve Ticaret A.Ş. İşyeri 08:00 - 16:00 vardiyasında çalışan üyelerimizi tezgahları başında ve çalışma alanlarında tek tek ziyaret etti. Kendileri ile işyerindeki son durum ve güncel konular hakkında sohbet etti.

Haberi Oku
BAYMAK İŞYERİ ZİYARETİ
BAYMAK İŞYERİ ZİYARETİ

Şube Başkanımız Serkan Gül, Baymak Makina San Tic. A.Ş. İşyeri 22:00 - 08:00 vardiyasında çalışan üyelerimizi tezgahları başında ve çalışma alanlarında tek tek ziyaret etti. Kendileri ile işyerindeki son durum ve güncel konular hakkında sohbet etti.

Haberi Oku

Alın terinin karşılığını almak, güvenceli çalışma koşulları ve yüzbinlerin dayanışma gücüne sahip olmak için siz de hemen Büyük Türk Metal Ailesine katılın!

Türk Metal'e Üye Ol
Türk Metal'e Üye Ol