MEKLAS OTOMOTİV İŞYERİ İLE TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ İMZALANDI
Meklas otomotiv işyeri ile 01.01.2024 -31.12.2025 dönemini kapsayan toplu iş sözleşmesi görüşmeleri 11.06.2024 itibariyle anlaşma ile sonuçlanmıştır. Şube Başkanımız Erdoğan Aydın, imzalanan sözleşme detaylarını üyelerimizle paylaştı. Meklas üyelerine ve sendikamıza hayırlı olsun.
Şube Başkanımız Erdoğan Aydın, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Gemlik Belediye Başkanı Şükrü Deviren'i makamında ziyaret etti. Yeni görevinin hayırlı olması temennilerinde bulundu.
CHP Gemlik Belediye Başkan adayı Şükrü Deviren, CHP Gemlik İlçe teşkilatı ile birlikte Onursal Genel Başkanımız Pevrul Kavlak için taziye ziyaretinde bulunarak Şube Başkanımız Erdoğan Aydın'a sabır ve başsağlığı temennisinde bulundular.
Şube Başkanımız Erdoğan Aydın, Yazaki Otomotiv işyerine ziyarette bulundu. Üyelerimizi tezgahları başında ziyaret edip sözleşme sonrası genel bilgilendirme yaparak güncel konular hakkında sohbet etti.
Şube Başkanımız Erdoğan Aydın, Döktaş Dökümcülük Ticaret Ve Sanayi Anonim Şirketinde çalışan üyelerimizi ziyaret ederek güncel konular ve sözleşme süreci ile ilgili bilgilendirmelerde bulundu.
Alın terinin karşılığını almak, güvenceli çalışma koşulları ve yüzbinlerin dayanışma gücüne sahip olmak için siz de hemen Büyük Türk Metal Ailesine katılın!