İzmir - Şube Haberleri

TOPLANTI
TOPLANTI

TÜRK-İŞ İzmir Şube Başkanlar Kurulu toplantımız Bölge Temsilcimiz Hayrettin Çakmak Başkanlığında, 1 Mayıs gündemiyle, TÜMTİS Sendikası İzmir Şubesinin ev Sahipliğinde gerçekleştirilmiştir. 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü hazırlıkları görüşülmüştür. Ev sahipliğinden dolayı TÜMTİS Sendikamız yöneticilerine teşekkür ederiz.

Haberi Oku
İZMİR BÖLGE TEMSİLCİLİĞİNE ZİYARET
İZMİR BÖLGE TEMSİLCİLİĞİNE ZİYARET

Türk-İş Konfederasyonu İzmir Bölge Temsilcimiz Hayrettin Çakmak’ı Şube Yönetim Kurulu Üyelerimiz ziyaret etti. Yaklaşan 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü öncesinde hazırlıkları ile ilgili karşılıklı istişarelerde bulunuldu.

Haberi Oku
CEVHER JANT FABRİKA ZİYARETİ
CEVHER JANT FABRİKA ZİYARETİ

Ege Serbest Bölge'de faaliyet gösteren Cevher Jant Fabrika Direktörü Erden Ergökmen, İnsan Kaynakları Direktörü Dilek Demirbiler görüşen Şube Başkanımız Zekai Tufan, Şube Sekreterimiz Yavuz Güleç ve Şube Teşkilatlandırma Sekreterimiz İbrahim Kutlu ile birlikte Cevher1 ve Cevher 2’de çalışan üyelerimizi tezgahları başında ziyaret ederek güncel konular hakkında sohbet ederek istişarelerde bulundu.

Haberi Oku
PFW HAVACILIK SANAYİ İLE SÖZLEŞME TOPLANTISI
PFW HAVACILIK SANAYİ İLE SÖZLEŞME TOPLANTISI

Hutchınson Pfw havacılık iş yeri ile Yeni Dönem Toplu İş Sözleşmesi görüşmelerimizin 1. oturumunu MESS Bölge Temsilcisi Mesut Ulusoy ve Avukat Uygar Bostancı, İşyeri İ? Müdürü Sn. Ayşe Aktan, İK Uzmanı Melike Çelikyürekli ve İşyeri temsilcileri ile 12 Mart salı günü İzmir Şubemizde gerçekleştirdik. 2. Oturum 20 Mart çarşamba günü İzmir Şubemizde gerçekleşecektir. Yeni dönem TİS görüşmelerinin teşkilatımıza ve Pfw Havacılık işyerindeki üyelerimize hayırlı olmasını dileriz.

Haberi Oku
MASTAŞ MAKİNA ÇALIŞANI ÜYELERİMİZE ZİYARET
MASTAŞ MAKİNA ÇALIŞANI ÜYELERİMİZE ZİYARET

Şube Başkanımız Zekai Tufan; Ödemiş'te faaliyet gösteren Mastaş Makina San ve Tic A.Ş. işyerinde çalışan üyelerimizi Şube Sekreterimiz Yavuz Güleç ve Şube Eğitim Sekreterimiz Ömer Salkım ile birlikte ziyaret etti. Üyelerimiz ile güncel konular hakkında sohbet ederek bilgilendirmede bulunuldu.

Haberi Oku

Alın terinin karşılığını almak, güvenceli çalışma koşulları ve yüzbinlerin dayanışma gücüne sahip olmak için siz de hemen Büyük Türk Metal Ailesine katılın!

Türk Metal'e Üye Ol
Türk Metal'e Üye Ol