İzmir - Şube Haberleri

ŞUBE ZİYARETİ
ŞUBE ZİYARETİ

Türk-İş Bölge Temsilcisi Hayrettin Çakmak, Şube ziyaretinde bulunarak Şube Başkanımız Zekai Tufan ve Yönetim kuruluna hayırlı olsun dileklerini iletti. Başkan Tufan, kendisine yapmış olduğu ziyaretten dolayı memnuniyetini belirtti.

Haberi Oku
İŞYERİ ZİYARETİ
İŞYERİ ZİYARETİ

Denizli'de Faaliyet gösteren Elsan A.Ş. işyerine giderek yeni dönem görüşmelerine başlanacak olan Toplu İş Sözleşme oturumu öncesinde işyeri yöneticileri ve temsilcilerimiz ile bir araya gelerek istişarelerde bulunuldu.

Haberi Oku
BASIN-İŞ SENDİKASI OLAĞAN GENEL KURULU
BASIN-İŞ SENDİKASI OLAĞAN GENEL KURULU

Şube Başkanımız Mürsel Öcal, Türk-İş Bölge Temsilcisi Hayrettin Çakmak ile birlikte Basın-İş Sendikası İzmir Şubesinin Olağan Genel Kurul’una katıldı.

Haberi Oku
SÖZLEŞME TOPLANTISI
SÖZLEŞME TOPLANTISI

Rüzgar Sistemleri Ltd. Şti. ile Sendikamız arasında yürütülen Yeni Dönem Toplu İş Sözleşmesinin 1. toplantısı şube binamızda gerçekleştirildi. Görüşmeler neticesinde bir sonraki 2. Toplantı tarihi 16 Mart Perşembe günü yapılması kararlaştırılmıştır. Yeni dönem TİS görüşmelerimizin Gurit işyerinde çalışan üyelerimiz ve sendikamız adına hayırlı olmasını dileriz.

Haberi Oku
İYİ PARTİ İZMİR İL BAŞKANLIĞINA ZİYARET
İYİ PARTİ İZMİR İL BAŞKANLIĞINA ZİYARET

Türk-İş bölge temsilcimiz Hayrettin Çakmak, Şube Başkanımız Mürsel Öcal, Çimse-İş İzmir Şube Başkanı Muharrem Kuru, Türk Harb-İş İzmir Şube Başkanı Selim Ulusoy ile birlikte İyi Parti İzmir İl Başkanlığına seçilen Sinan Bezircioğlu’na hayırlı olsun nezaket ziyaretinde bulunuldu. Zor zamanlardan geçtiğimiz bugünlerde Depremzede vatandaşlarımızın yaralarının sarılması için yapılan çalışmalar, Bölgemizdeki Sendikalar faaliyetlerimiz ve güncel konular ile ilgili bilgi alışverişinde bulunarak İl Başkanı Bezircioğlu’na yeni görevinde başarılar dileriz.

Haberi Oku

Alın terinin karşılığını almak, güvenceli çalışma koşulları ve yüzbinlerin dayanışma gücüne sahip olmak için siz de hemen Büyük Türk Metal Ailesine katılın!

Türk Metal'e Üye Ol
Türk Metal'e Üye Ol