Şube başkanımız Mehmet Ali Akman, Şube Mali sekreteri Mustafa Çelik ve Şube Eğitim Sekreteri Tuncay Işık ile beraber Avcılar Belediye Başkanı Sn. Utku Caner Çaykara’yı makamında ziyaret etti.
Kormetal fabrikamızın geleneksel olarak her yıl düzenlemiş olduğu Piknik organizasyonuna katılım sağlayarak arkadaşlarımız ve aileleri ile sohbet etme fırsatı bulduk. Organizasyonda emeği geçen tüm Kormetal yönetimine teşekkür ediyoruz.
Şubemize bağlı işyerlerinde çalışan üyelerimizi 07 - 14 Haziran tarihleri arasında ziyaret eden Şube Başkanımız Mehmet Ali Akman, Yönetim kurulu üyeleri ve işyeri sendika temsilcilerimiz ile birlikte çalışma alanlarında arkadaşlarımızın kurban bayramlarını kutladılar.
Şube Başkanımız Mehmet Ali Akman, Salcomp fabrikamızda Adana günü etkinliğine katılarak arkadaşlarımız ile bayramlaştı. Organizasyonda emeği geçen fabrika yönetimine ve Sofra grubuna teşekkür etti.
Şube Başkanımız Mehmet Ali Akman, Dış ilişkiler biriminden Berk Ekiz ile birlikte Almanya’da düzenlenen Mercedes-Benz AG Genel İş Konseyi toplantısına katıldı. Konsey Başkanı Sn. Ergun Lümali’ye Genel Başkanımız Sn. Uysal Altundağ’ın selamlarını iletti.
Alın terinin karşılığını almak, güvenceli çalışma koşulları ve yüzbinlerin dayanışma gücüne sahip olmak için siz de hemen Büyük Türk Metal Ailesine katılın!