Kale Balata Otomotiv San. Tic. A.Ş. işyerinde 08:00/16:00 vardiyasında çalışan üyelerimizi ziyaret eden Şube Başkanımız İsmail Çiçek, güncel konular hakkında sohbet etti.
Türk Metal Sendikası ve MESS'in ortaklaşa düzenlemiş olduğu 30. dönem Eğitim Seminerine şubemizin örgütlü olduğu işyerlerinden katılacak üyelerimizi Şube Başkanımız İsmail Çiçek yolcu etti.
Şube Başkanımız İsmail Çiçek, Şube Yönetim Kurulumuz ile bir araya gelerek gündeme dair ve işyerleri ile ilgili değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.
Farba Otomotiv işyeri İnsan Kaynakları Müdürü Okan Doğan şubemizi ziyaret etti. Şube Başkanımız İsmail Çiçek, sendikal ve güncel konular hakkında sohbet etti.
Diler Filmaşin İşyerimizde, Şube Başkanımız İsmail Çiçek, Fabrika Müdürü Cevdet Özdurmuş'u Ziyaret Edip, daha sonra üyelerimizi tezgahları başında gezerek güncel konularda bilgilendirmelerde bulundu.
Alın terinin karşılığını almak, güvenceli çalışma koşulları ve yüzbinlerin dayanışma gücüne sahip olmak için siz de hemen Büyük Türk Metal Ailesine katılın!