Gebze Dilovası - Şube Haberleri

SÖZLEŞME COŞKUSU
SÖZLEŞME COŞKUSU

Sendikamız ile Kabel Kablo Elem. San. ve Tic. A.Ş. işyeri arasında Toplu İş Sözleşme görüşmeleri 02.02.2023 tarihi itibariyle nihai anlaşma ile bağıtlanmıştır. Toplu İş Sözleşmemize Önderlik eden başta Genel Başkanımız Sayın Pevrul Kavlak’a, Genel Merkez Yöneticilerimize, Şube Başkanımız İsmail Çiçek ve emeği geçen tüm arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.

Haberi Oku
RESA DEMİR İŞYERİ ZİYARETİ
RESA DEMİR İŞYERİ ZİYARETİ

Şube Başkanımız İsmail Çiçek, Resa Demir İşyerinde 16:00/24:00 vardiyası çalışan üyelerimizi ziyaret ederek, dinlenme alanında güncel konular hakkında sohbet etti.

Haberi Oku
ÜYELERİMİZE ZİYARET VE BİLGİLENDİRME
ÜYELERİMİZE ZİYARET VE BİLGİLENDİRME

Şube Başkanımız İsmail Çiçek, Autoliv Cankor Tgm işyerimizde 15:30/23:30 vardiyasında çalışan üyelerimizi ziyaret etti. Sendikamız ile Mess arasındaki Grup Toplu İş Sözleşmemizde 4. Altı aylık son zammın öne çekilmesi, saat ücretlerine yapılan iyileştirme ve kıdeme dayalı uygulanacak zam sonrasında yeni saat ücretleri ve zam oranları konusunda üyelerimize bilgilendirmelerde bulundu. İçinde bulunduğumuz ekonomik koşullarda, İşçinin haklı taleplerini dile getirip emekçinin refahını korumak adına gösterdiği çaba için Başta Genel Başkanımız Sayın Pevrul Kavlak’a ve Genel Merkez yöneticilerimize teşekkür ederiz.

Haberi Oku
HANON OTOMOTİV ÇALIŞANI ÜYELERİMİZE ZİYARET
HANON OTOMOTİV ÇALIŞANI ÜYELERİMİZE ZİYARET

Şube başkanımız İsmail Çiçek, Hanon Otomotiv İşyerimizde 08:00/16:00 vardiyası da çalışan üyemizi ziyaret ederek; Mess ile Sendikamız arasındaki Grup toplu iş sözleşmemizde 4. Altı aylık son zammın öne çekilmesi, saat ücretlerine yapılan iyileştirme ve kıdeme dayalı uygulanacak zam sonrasında yeni saat ücretleri ve zam oranları konusunda üyelerimize bilgilendirmelerde bulundu. İçinde bulunduğumuz ekonomik koşullarda, İşçinin haklı taleplerini dile getirip emekçinin refahını korumak adına gösterdiği çaba için Başta Genel Başkanımız Sayın Pevrul Kavlak’a ve Genel Merkez yöneticilerimize teşekkür ederiz.

Haberi Oku
İŞYERİ ZİYARETİ
İŞYERİ ZİYARETİ

Şube başkanımız İsmail Çiçek, Farba Otomotiv işyerimizde 16:00/24:00 vardiyası da çalışan üyemizi ziyaret ederek; Mess ile Sendikamız arasındaki Grup toplu iş sözleşmemizde 4. Altı aylık son zammın öne çekilmesi, saat ücretlerine yapılan iyileştirme ve kıdeme dayalı uygulanacak zam sonrasında yeni saat ücretleri ve zam oranları konusunda üyelerimize bilgilendirmelerde bulundu. İçinde bulunduğumuz ekonomik koşullarda, İşçinin haklı taleplerini dile getirip emekçinin refahını korumak adına gösterdiği çaba için Başta Genel Başkanımız Sayın Pevrul Kavlak’a ve Genel Merkez yöneticilerimize teşekkür ederiz.

Haberi Oku

Alın terinin karşılığını almak, güvenceli çalışma koşulları ve yüzbinlerin dayanışma gücüne sahip olmak için siz de hemen Büyük Türk Metal Ailesine katılın!

Türk Metal'e Üye Ol
Türk Metal'e Üye Ol