Sendikamız ile Paye Makine arasında 2024-2026 dönemini kapsayan Toplu İş Sözleşmesi teklif taslağını 17.07.2024 Çarşamba günü Şube Başkanımız Erdinç Sazbiçer işyeri yetkililerine teslim etti. Taraflar birbirlerine hayırlı olsun dileklerini sundular.
Ster Koltuk işyerinde çalışan üyelerimiz vardiya çıkışında şubemizi ziyaret ettiler. 2024-2026 yılı dönemini kapsayan toplu iş sözleşmesinden duydukları memnuniyeti dile getiren üyelerimiz; Şube Başkanımız Erdinç Sazbiçer'e teşekkür ettiler.
STER KOLTUK İŞYERİNDE TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİ İMZALANDI
Şube Başkanımız Erdinç Sazbiçer, Şube Sekreterimiz Ali Reşadiyeli ile şubemizde gerçekleşen Toplu İş Sözleşmesi görüşmeleri için Ster Koltuk işyeri yetkilisi Koray Uçar, Sedef Karaca ve Av. Olcay Göçüm ile bir araya gelerek 2024-2026 dönemini kapsayan toplu iş sözleşmesini imzaladılar.
Raicam Hidrolik A.Ş. Fabrika Müdürü İbrahim Türkali ve İnsan Kaynakları Müdürü Seyide Katırcıoğlu Şube Başkanımız Erdinç Sazbiçer'e ziyarette bulundular. Çalışma hayatı ile ilgili görüş alış verişinde bulunan taraflar gündemdeki konular hakkında sohbet ettiler.
Şube Başkanımız Erdinç Sazbiçer, Şube Sekreterimiz Ali Reşadiyeli ve Şahterm İşyeri Baş temsilcimiz Sevcan Tahtacı görüşmeleri uyuşmazlıkla sonuçlanan Toplu İş Sözleşmesi sürecinde arabulucu görüşmesi için Prof. Dr. İlknur Kılkış nezdinde işyeri yetkilisi Av. Erkut Ocak ile görüşme gerçekleştirdi.
Alın terinin karşılığını almak, güvenceli çalışma koşulları ve yüzbinlerin dayanışma gücüne sahip olmak için siz de hemen Büyük Türk Metal Ailesine katılın!