Kapaklı - Şube Haberleri

SEÇİM GÖREVİLİSİ ARKADAŞLARIMIZA ZİYARET
SEÇİM GÖREVİLİSİ ARKADAŞLARIMIZA ZİYARET

Şubemize bağlı işyerlerimizde delege seçimleri devam etmekte olan süreci yakından takip etmek için Şube Başkanımız Günay Özden, arkadaşlarımızla bir araya geldi. Seçimlerde görevli olan sandık kurullarımız ve üye arkadaşlarımızla istişarelerde bulundu. Delege seçimlerimizin şubemize ve teşkilatımıza hayırlı uğurlu olmasını dileriz.

Haberi Oku
ACT METAL SÖZLEŞME TASLAĞI TESLİMİ
ACT METAL SÖZLEŞME TASLAĞI TESLİMİ

Şubemize bağlı Act Metal Fabrikamızda 2023-2025 yıllarını kapsayan Toplu İş Sözleşme taslağımızı teslim ettik. Şubemizde Fabrika Genel Müdürü Nikolay Nikolaew Mateew ve Fabrika Müdürü Cumhur Yavuz ile bir araya gelen Şube Başkanımız Günay Özden, ilk toplantımızın 14.11.2023 tarihinde yapılmasını kararlaştırdılar. Şube Başkanımız Özden, üyelerimiz ile de bir araya gelerek taslağımız ve sözleşme sürecimiz ile ilgili bilgilendirme toplantımızı gerçekleştirdi.

Haberi Oku
ÜNİKA KABLO İŞYERİ SÖZLEŞME TASLAĞI
ÜNİKA KABLO İŞYERİ SÖZLEŞME TASLAĞI

Şubemize bağlı Ünika Kablo Fabrikamızda 2023-2025 yıllarını kapsayan Toplu İş Sözleşme taslağımızı teslim ettik. Şubemizde Fabrika Genel Müdürü Tufan Alpözgen, İnsan Kaynakları Müdürü Levent Kaya ile bir araya gelen Şube Başkanımız Günay Özden ilk toplantımızın 14.11.2023 tarihinde yapılmasını kararlaştırdılar. Şube Başkanımız Özden, üyelerimiz ile de bir araya gelerek taslağımız ve sözleşme sürecimiz ile ilgili bilgilendirme toplantımızı gerçekleştirdi.

Haberi Oku
ŞUBE ZİYARETİ
ŞUBE ZİYARETİ

Türk-İş Konfederasyonumuza bağlı Teksif Sendikası Çerkezköy Şube Başkanı Mürsel Türkkan Şubemizi ziyaret ederek Şube Başkanımız Günay Özden'le görüştü. Görüşmede sendikal ve güncel konular ele alındı.

Haberi Oku
ÇERKEZKÖY HALK EKMEKTEN ŞUBEMİZE ZİYARET
ÇERKEZKÖY HALK EKMEKTEN ŞUBEMİZE ZİYARET

Çerkezköy Belediyesi İştiraki olan Çerkezköy Halk Ekmek Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı, Cumhuriyet Halk Partisi Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Cengiz Memiş Şubemizi ziyaret ederek Şube Başkanımız Günay Özden ile görüştü. Görüşmede sendikal ve güncel konular istişare edildi.

Haberi Oku

Alın terinin karşılığını almak, güvenceli çalışma koşulları ve yüzbinlerin dayanışma gücüne sahip olmak için siz de hemen Büyük Türk Metal Ailesine katılın!

Türk Metal'e Üye Ol
Türk Metal'e Üye Ol