Şubemize bağlı Özçelikler Hidrolik fabrikasına ziyaret eden Şube Başkanımız İbrahim Biçer, arkadaşlarımızla çalışmalarında sohbet ederek yaklaşan Kurban bayramlarını kutladı.
Bauer Casings Mak.San.ve Tic.Ltd.Şti. fabrika ziyaretimizde çalışma alanlarında bulunan üyelerimizle yaklaşan Kurban bayramlarını kutladık ve güncel konular hakkında sohbet ettik.
Şubemize bağlı MGM İmalat Döküm A.Ş fabrika ziyaretinde bulunan Şube Başkanımız İbrahim Biçer, üyelerimize güncel konular hakkında fikir alışverişinde bulundu.
Şubemize bağlı Aygersan A.Ş işyerinde çalışan üyelerimizi Şube Başkanımız İbrahim Biçer, ziyaret etti. Başkan Biçer, Aygersan Aydınlatma Gereçleri San. ve Tic. A.Ş. çalışan üyelerimizle güncel konular hakkında sohbet etti.
Alın terinin karşılığını almak, güvenceli çalışma koşulları ve yüzbinlerin dayanışma gücüne sahip olmak için siz de hemen Büyük Türk Metal Ailesine katılın!