İstanbul And. Yak

MESS'E BAĞLI İŞYERLERİMİZDE KIDEME DAYALI ZAM AÇIKLAMASI
MESS'E BAĞLI İŞYERLERİMİZDE KIDEME DAYALI ZAM AÇIKLAMASI

İçinde bulunduğumuz ekonomik koşullarda, İşçinin haklı taleplerini dile getirip emekçinin refahını korumak adına Genel Başkanımız Sayın Pevrul Kavlak ve Genel Merkez yöneticilerimiz Türk Metal Sendikamız ile Mess arasında gerçekleşen müzakerelerin ardından imzalanan ve 1 Eylül 2021-31 Ağustos 2023 tarihleri arasında geçerli olan Grup Toplu İş Sözleşmesinde ücret ve kıdem zammına dayalı yeni düzenlemeyi görüşmek için oturulan masadan yine yeni kazanımlarımızın altına imzalarını atarak kalktılar.
Genel Başkanımız Sayın Pevrul Kavlak’ın yapılan müzakereler sonucunda yeni kazanımlarımızı iletmesinin ardından Şube Başkanımız Serkan Gül şubemizin yetkili olduğu Mess’e bağlı işyerlerimizin tüm vardiyalarında çalışan üyelerimizi ziyaret ederek İş Sözleşmemizde 4. Altı aylık son zammın öne çekilmesi, saat ücretlerine yapılan iyileştirme ve kıdeme dayalı uygulanacak zam sonrasında yeni saat ücretleri ve zam oranları konusunda üyelerimize bilgilendirmelerde bulundu.

Alın terinin karşılığını almak, güvenceli çalışma koşulları ve yüzbinlerin dayanışma gücüne sahip olmak için siz de hemen Büyük Türk Metal Ailesine katılın!

Türk Metal'e Üye Ol
Türk Metal'e Üye Ol