Eskişehir 1 Nolu

NURSAN KABLO İŞYERİ İLE SÖZLEŞME GÖRÜŞMELERİ ANLAŞMAYLA SONUÇLANDI
NURSAN KABLO İŞYERİ İLE SÖZLEŞME GÖRÜŞMELERİ ANLAŞMAYLA SONUÇLANDI

Şubemiz kapsamında örgütlü olduğumuz Nursan Kablo Donanımları Sanayi ve Ticaret A.Ş. Kütahya ve Nursan Kablo Donanımları Sanayi ve Ticaret A.Ş. Tavşanlı işyerlerinde çalışan üyelerimizi kapsayan Toplu İş Sözleşmesi yapılan müzakereler sonucunda anlaşmazlık konusu tüm maddeler üzerinde anlaşmaya varılmış ve nihai anlaşma tutanakları imza altına alınmıştır. 1 Ocak 2023 Çarşamba günü gerçekleştirilen toplantıda Şube Başkanımız Orhan Demir, İşyeri Baştemsilcimiz Ali Han Baştürk’ün bulunduğu heyet ile sendikamız, Genel Müdür Çağatay Üstündağ, İnsan Kaynakları Direktörü Gökhan Yıldırım ve İnsan Kaynakları Müdürü Ebru Öz işveren tarafı temsil edilmiştir.

Şube Başkanımız Orhan Demir, imzalanan sözleşme sonrasında yaptığı açıklamada elde edilen kazanımlar hakkında üyelerimize bilgi verdi. Üyelerimizin mevcut saat ücretlerinde, ikramiyelerinde, sosyal yardımlarında ve fazla mesai ücretlerinde artı kazanımlar elde edilmiştir. Sözleşmeden duydukları memnuniyeti dile getiren üyelerimiz başta Genel Başkanımız Sayın Pevrul Kavlak, Genel Merkez Yöneticilerimize ve Şube Başkanımıza teşekkür ettiler.

Alın terinin karşılığını almak, güvenceli çalışma koşulları ve yüzbinlerin dayanışma gücüne sahip olmak için siz de hemen Büyük Türk Metal Ailesine katılın!

Türk Metal'e Üye Ol
Türk Metal'e Üye Ol