ŞUBELERİMİZ - AKSARAY 1

ŞUBELERİMİZ - AKSARAY 1

Bizden Haberler`in Son Sayısı Yayında

Şubemiz ve faaliyetleri hakkındaki en güncel bilgileri içeren Bizden Haberler gazetemizin son sayısı çıktı okumak için tıklayın.
DEVAMINI OKU

ZİRVE TIRMANIŞINDA ÜYELERİMİZ SOSYAL MESAJ VERDİ..

Sendikamızın Sosyal ve Kültürel Kulüpleri kapsamında her yıl düzenlemiş olduğu İç Anadolu Bölgesi'nin en yüksek ikinci dağı olarak bilinen ve Aksaray sınırları içinde bulunan Hasandağ Zirve Tırmanışında bu yıl ki tema " #KıdemTazminatımaDokunma " olarak gerçekleştirildi.
DEVAMINI OKU

ŞUBE YÖNETİM KURULU TOPLANTISI

Şubemizde düzenlediğimiz Yönetim Kurulu toplantısını icra kurulu üyelerimizin katılımı ile bir araya gelerek gerçekleştiren Şube Başkanımız Muhterem Taşdemir, Kovid-19 pandemi süreci, güncel konular ve işyerleri hakkında görüşlerini alarak değerlendirmelerde bulundu.
DEVAMINI OKU

DİTAŞ A.Ş. İŞYERİ ZİYARETİ VE ÜYELERİMİZ İLE BİRLİKTE İFTAR

Şube Başkanımız Muhterem Taşdemir, 08 Mayıs cuma günü yetkili olduğumuz Niğde Ditaş A.Ş. İşyeri ziyaretinde bulundu. Başkan Taşdemir; üyelerimizle güncel konular hakkında konuştu ve üyelerimizin çalışmaları hakkında görüşlerini alarak sorularını yanıtladı daha sonra üyelerimiz ile bir arada iftarını yapmak üzere ziyaretini sonlandırdı.
DEVAMINI OKU

MERCEDES BENZ TÜRK A.Ş. ÇALIŞANI ÜYELERİMİZLE İFTAR

Şube Başkanımız Muhterem Taşdemir, 5 mayıs salı günü şubemize bağlı Mercedes Benz Türk A.Ş. işyerimizde üyelerimizle görüşerek birlikte iftar yaptı.
DEVAMINI OKU

AKSARAY SANAYİ VE TİCARET ODASI BASIN AÇIKLAMASI

Aksaray Sanayi ve Ticaret Odası öncülüğünde; Sivil Toplum Kuruluşları, Sendikalar ve diğer odaların bir araya gelerek İdlib'te gerçekleşen hain saldırıyı kınamak için yaptığı basın açıklamasına Türk-İş Aksaray İl Temsilciliği adına Şube Başkanımız Muhterem Taşdemir katıldı.
DEVAMINI OKU

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Taşpazar Mahallesi 806. Sokak 2 Nolu Özmel Apartmanı No:4/3 Kat:1 68100 AKSARAY

TELEFON
0 (382) 212 19 47
FAKS
0 (382) 214 28 37
E-POSTA
aksaraysube1@turkmetal.org.tr
Şube Haberlerini Gör

YÖNETİM

MUHTEREM TAŞDEMİR
Şube Başkanı
HÜSEYİN KARA
Şube Sekreteri
YALÇIN GÜZEL
Şube Mali Sekreteri
ALİ AYDOĞAN
Şube Teşkilatlandırma Sekreteri
MUSA ALAŞ
Şube Eğitim Sekreteri

ŞUBE BAŞKANI

MUHTEREM TAŞDEMİRŞUBE BAŞKANI