ŞUBELERİMİZ - AKSARAY 1

ŞUBELERİMİZ - AKSARAY 1

Bizden Haberler`in Son Sayısı Yayında

Şubemiz ve faaliyetleri hakkındaki en güncel bilgileri içeren Bizden Haberler gazetemizin son sayısı çıktı okumak için tıklayın.
DEVAMINI OKU

AKSARAY VALİLİĞİ HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Aksaray Valiliğine yayınlanan valiler kararnamesi ile yeni atanan Sayın Hamza Aydoğdu’na Türk-İş Aksaray İl Temsilciliği ve Türk Metal Sendikası Aksaray 1 Nolu Şube Başkanımız Muhterem Taşdemir, hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
DEVAMINI OKU

MERCEDES BENZ TÜRK A.Ş. İŞYERİ ZİYARETİ

Şube Başkanımız Muhterem Taşdemir, Mercedes Benz Türk A.Ş. işletmemizde ikinci vardiya da çalışan üyelerimiz ile bir araya gelerek, yaklaşan Kurban Bayramlarını kutladı.
DEVAMINI OKU

ZİRAAT ODASI BAŞKANLIĞINA ZİYARET

Aksaray Ziraat Odası’nın yeni hizmet bina açılışı sonrası Şube Başkanımız Muhterem Taşdemir; Çiftçi dostu emek ve emekçinin yanında olan Ziraat Odası Başkanı Emin Koçak ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
DEVAMINI OKU

ÜYELERİMİZİ EĞİTİM İÇİN YOLCU ETTİK ...

Sendika Genel Merkezimiz tarafından 19 - 22 Temmuz 2020 tarihleri arasında Ankara'da düzenlenecek olan Sosyal Rehabilite Programına şubemize bağlı işyerlerinden üyelerimizi eş ve çocukları ile birlikte yolcu ettik.
DEVAMINI OKU

KIDEM TAZMİNATIMA DOKUNMA BROŞÜR DAĞITIMI

Kıdem Tazminatı düzenlemesine karşı Türk-İş Konfederasyonumuz tarafından sürdürülen mücadele kapsamında hazırlanan “ Kıdem Tazminatıma Dokunma “ temalı broşürlerimizin dağıtımını, Aksaray İl temsilciliği - Türk Metal Sendikası Aksaray 1 Nolu Şube olarak kent meydanında gerçekleştirildi.
DEVAMINI OKU

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Taşpazar Mahallesi 806. Sokak 2 Nolu Özmel Apartmanı No:4/3 Kat:1 68100 AKSARAY

TELEFON
0 (382) 212 19 47
FAKS
0 (382) 214 28 37
E-POSTA
aksaraysube1@turkmetal.org.tr
Şube Haberlerini Gör

YÖNETİM

MUHTEREM TAŞDEMİR
Şube Başkanı
HÜSEYİN KARA
Şube Sekreteri
YALÇIN GÜZEL
Şube Mali Sekreteri
ALİ AYDOĞAN
Şube Teşkilatlandırma Sekreteri
MUSA ALAŞ
Şube Eğitim Sekreteri

ŞUBE BAŞKANI

MUHTEREM TAŞDEMİRŞUBE BAŞKANI