ŞUBELERİMİZ - AKSARAY 1

ŞUBELERİMİZ - AKSARAY 1

KONYA GALİPOĞLU HİDROMAS A.Ş. İŞYERİ ZİYARETİ

Şube Başkanımız Muhterem Taşdemir, Konya Galipoğlu Hidromas A.Ş. çalışanı emekçi kardeşlerimizi ziyaret ederek üyelerimize işyeri yönetimi ile birlikte karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.
DEVAMINI OKU

1 MAYIS EMEK VE DAYANIŞMA GÜNÜ KUTLU OLSUN!

Türk-İş Aksaray İl Temsilciliği - Türk Metal Sendikası Aksaray 1 Nolu Şube Başkanımız Muhterem Taşdemir; 1 Mayıs Emek ve Dayanışma günü, Aksaray Kent Meydanında gerçekleştirilen basın açıklaması yaparak üyelerimizin katılımı ile kutlandı. Tüm işçi sınıfının 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlu olsun!
DEVAMINI OKU

ORSAN A.Ş. İŞYERİ ZİYARETİ

Şubemiz, Orsan A.Ş. işyeri ile 1. Dönem Toplu İş Sözleşmesi görüşmeleri neticesinde imzalandı. Orsan A.Ş. çalışanı üyelerimize Genel Müdürümüz Ahmet Erküçük ile Şube Başkanımız Muhterem Taşdemir yönelik altın hediyelerini takdim ettiler. Camiamıza ve Arkadaşlarımıza hayırlı olsun.
DEVAMINI OKU

DİTAŞ İŞYERİ ZİYARETİ VE ÜYELERİMİZLE İFTAR

Şubemize bağlı Niğde Ditaş Doğan Yedek Parça İmalat ve Teknik A.Ş. İşyeri ziyaretinde bulunan Şube Başkanımız Muhterem Taşdemir, işyeri sendika Temsilcilerimiz ve üyelerimizle bir araya gelerek orucunu açtı. Tutulan oruçların ve edilen duaların kabul olması dileği ile Hayırlı Ramazanlar dedi.
DEVAMINI OKU

ORSAN A.Ş. İLE SÖZLEŞME ANLAŞMASI SAĞLANDI

Sendikamız ile Orsan A.Ş. arasında 2021-2023 yıllarını kapsayan 1. Dönem Toplu İş Sözleşmemiz anlaşmayla sonuçlanmıştır. İmzalanan sözleşmemizin Orsan AŞ. işyerine ve üyelerimize hayırlı uğurlu olmasını dileriz.
DEVAMINI OKU

KIRIKKALE BATTAL SARICA FUTBOL OKULUNDAN ŞUBEMİZE ZİYARET

Aksaray’da düzenlenen ‘‘Mahallede Futbol Var’’ 23 Nisan Şenliği organizasyonu kapsamında katılım sağlayan Kırıkkale İl Futbol Temsilcisi Metin Süngü ve Antrenör Cengiz Baştuğ, Kırıkkale Battal Sarıca Futbol Okulu genç sporcuları ile birlikte şubemizde misafirimiz oldular.
DEVAMINI OKU

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Taşpazar Mahallesi 806. Sokak 2 Nolu Özmel Apartmanı No:4/3 Kat:1 68100 AKSARAY

TELEFON
0 (382) 212 19 47
FAKS
0 (382) 214 28 37
E-POSTA
aksaraysube1@turkmetal.org.tr
Şube Haberlerini Gör

YÖNETİM

MUHTEREM TAŞDEMİR
Şube Başkanı
HÜSEYİN KARA
Şube Sekreteri
YALÇIN GÜZEL
Şube Mali Sekreteri
ALİ AYDOĞAN
Şube Teşkilatlandırma Sekreteri
MUSA ALAŞ
Şube Eğitim Sekreteri

ŞUBE BAŞKANI

MUHTEREM TAŞDEMİRŞUBE BAŞKANI