ŞUBELERİMİZ - AKSARAY 1

ŞUBELERİMİZ - AKSARAY 1

AK PARTİ İL BAŞKANINDAN ŞUBEMİZE ZİYARET

Ak Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, şubemize ziyarette bulundu. Şube Başkanımız Muhterem Taşdemir ile güncel konular görüştüler. İl Başkanı Altınsoy’a ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ederiz.
DEVAMINI OKU

MAGNA OTOMOTİV İŞYERİ AİLE GÜNÜ ETKİNLİĞİ

Şube Başkanımız Muhterem Taşdemir, Şubemize bağlı Magna Otomotiv işyerinde çalışan üyelerimize yönelik düzenlenmiş olan Aile Günü etkinliğine üyelerimiz eş ve çocukları katılım sağlayarak bir araya geldiler.
DEVAMINI OKU

ÜYELERİMİZLE BAYRAMLAŞMA

Şube Başkanımız Muhterem Taşdemir, şubemize bağlı Mercedes Benz Türk ve Magma işyerlerimizde çalışan üyelerimizi ziyaretinde yaklaşan kurban bayramlarını kutlayarak iyi tatiller diledi.
DEVAMINI OKU

EMEKLİ ÜYELERİMİZDEN ŞUBEMİZE VEDA ZİYARETİ

Şube Başkanımız Muhterem Taşdemir, şubemize ziyarette bulunan emekli üyelerimize Sendikamız adına plaket takdim ederek bundan sonraki emeklilik yaşantılarında sağlıklı ve huzurlu günler diledi.
DEVAMINI OKU

TEMSİLCİLER MECLİSİ TOPLANTISI

Şube Başkanımız Muhterem Taşdemir, Şube Yönetim, Denetim ve Disiplin Kurulu üyelerimiz ile işyeri temsilcilerimizle birlikte şubemizde bir araya geldi.
DEVAMINI OKU

MERCEDES BENZ TÜRK İŞYERİ ZİYARETİ

Şube Başkanımız Muhterem Taşdemir, şubemize bağlı Mercedes Benz Türk A.Ş. işletmemizde haftalık olağan işletme yönetimi toplantısı sonrası üyelerimizi çalıştıkları birimlerde ziyaret ederek karşılıklı bilgi alışverişinde bulunmuştur.
DEVAMINI OKU

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Taşpazar Mahallesi 806.Sokak No:4 2'Nolu Özmel Apartmanı / AKSARAY

TELEFON
0.382 212 19 47
FAKS
0.382 214 28 37
E-POSTA
aksaraysube1@turkmetal.org.tr
Şube Haberlerini Gör

YÖNETİM

MUHTEREM TAŞDEMİR
Şube Başkanı
HÜSEYİN KARA
Şube Sekreteri
YALÇIN GÜZEL
Şube Mali Sekreteri
ALİ AYDOĞAN
Şube Teşkilatlandırma Sekreteri
MUSA ALAŞ
Şube Eğitim Sekreteri

ŞUBE BAŞKANI

MUHTEREM TAŞDEMİRŞUBE BAŞKANI